Oleh Leontiev: "Цікаво поставлені запитання - все відбувалось на наших..."

Oleh Leontiev в facebook:

Цікаво поставлені запитання - все відбувалось на наших очах, а вже якось забули, невже неможливо встановити істину Чи це все для того, щоб, врешті-решт привести до влади нинішнього Президента та його мародерів Об этом сообщает nova-pravda.in.ua со ссылкой на СМИ.

Щас принагідно рішила погуглити про те, як здали Луганську фортецю СБУ. З чого власне почався цей пісєц на Сході. Стисло викладу, кому цікаво. Лічьно я вже поза ... бувала то все, й охрініваю заново.

Того дня, 6 квітня 2014 року відбулися захоплення держустанов по всьому Сході. Донецьк, Харків. Але найбільше відзначився Луганськ, впустивши без бою бойовиків до будівлі СБУ. Там спершу менти перекрили прохід до есбеушкі, але їх було лише 70 чол. і їм було заборонено застосовувати зброю. Тому після перших сутичок мусора звалили звідти.

7 квітня вже було захоплене обласне управління Нацбанк, який поряд з СБУ.

Тоді ж до Луганська приїхали Парубій, Наливайченко, Тимошенко. Також прибув Ляшко, який провокативно закликав повибивати нахрін сєпарів із захоплених будівель, бо буде біда. Не панімав, напевно, клоун такий, шо так не робиться, шо не мона допустити силового протистояння.

Тож невдовзі сєпари захопили зброю в будівлі СБУ 300 автоматів, 100 пістолетів, 20 снайперських гвинтівок

До яких дій вдалася наша влада Ну, було відкрито провадження за фактом захоплення адмінбудівлі, блять.

Шо інтєрєсно, Луганська СБУшка знала про те, шо готується озброєний заколот ще 5 квітня

Да, а керував тодішньою Луганською СБУ нєкій Олександр Петрулевич, він тоді в усьому звинуватив ментів. Де в час захоплення був особовий склад СБУ, Альфа - ніхто не знає. Тож в квітні 2014-го для захисту Луганської СБУ не було зроблено нічого. Бандитам фактично віддали ключі від будівлі СБУ. Кажуть, що в будівлю напередодні було якраз завезено зброю. Для сєпарів

7 квітня зявилось інтервю нападників на Луганське обласне управління СБУ Нам сам генерал, тобто начальник СБУ, дозволив забрати цю зброю, видав бронежилети і все інше. Дуже хороший чоловік виявився він, дуже добре тримався. Но цей начальник СБУ, Олександр Петрулевич, сказав, шо неправда то всьо, він насправді очолював якраз антитерористичну операцію.

Я ось зара погуглила на предмет, де він тепер. Може, думаю, втік в рашку чи сидить. Нє, оно недавно у Гордона по тєлєку вєщав...

Не було жодних арештів чи покарань за цю державну зраду. І прізвища Луганських і Донецьких СБУшників не висять на сайті СБУ, як це зроблено з Кримськими хз чому.

Далі злилися Обласна прокуратура й обласне УМВС. Теж без бою.

Ось те, що я нарила і вам переказала. Якщо десь помилилась - поправте. Хто там у нас з луганських Дмитро Снєгирьов , Ірина Магрицька , Jivosil-Vasil Liutyi ... Підкажіть, чи все так і було і як це назвати, якщо не зрадою Я чому я сьогодні маю поважати СБУ, якщо оцінки тому, що сталося не дано досі і винних тому всьому нема

ТОП новости

Вход

Меню пользователя