Для відвідувачів Миколаївського зоопарку облаштовано безкоштовну автостоянку

Об этом сообщает krnews.in.ua со ссылкой на СМИ.


З метою захисту інтересів держави та громади органи прокуратури Миколаївської області реагують заходами представницького характеру на факти незаконного використання земель всупереч вимогам діючого законодавства.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.


Зокрема, прокуратура області в інтересах держави в особі Миколаївської міської ради пред’явила до суду позов про повернення комунальним підприємством м. Миколаєва земельної ділянки площею майже 3 тис кв м вартістю 1,6 млн.₴, розташованої по пр. Богоявленському, поблизу міського зоопарку.Підставою для прокурорського втручання став установлений факт незаконного користування підприємством упродовж майже п’яти років зазначеної земельної ділянки для комерційних цілей – під розміщення майданчику з продажу автомобілів.


У свою чергу Миколаївська міська рада не вживала заходи до припинення безпідставного користування земельною ділянкою та наповнення бюджету за незаконне користування.


Реагуючи на порушення, прокуратура звернулась з відповідним позовом до Господарського суду Миколаївської області.


Під час розгляду справи відповідачем добровільно повернуто земельну ділянку у комунальну власність м. Миколаєва. Провадження у справі закрито.


Відтак, завдяки прокуратурі облаштовано безкоштовну автостоянку для відвідувачів зоопарку.Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/для-відвідувачів-миколаївського-зоо/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя