Північноатлантична рада НАТО перенесла запланований візит в Україну на липень

Північноатлантична рада НАТО перенесла запланований візит в Україну на липень Фото:espreso.tv

"Північноатлантична рада мала приїхати 9-10 липня. У зв’язку з нашими виборами вони вирішили перенести приїзд на пізнішу дату. Найімовірніше, це відбудеться в жовтні", – зазначила віцепрем’єрка України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе., уточнивши, що остаточної дати наразі немає, йдеться в "Радіо Свобода". Об этом сообщает odcrisis.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нагадаємо, у Центральній виборчій комісії заявили, що Верховний суд України задовольнив апеляцію комісії та скасував рішення Шостого апеляційного суду щодо зобов’язання провести повторне жеребкування партій перед дочасними виборами у Верховну Раду.

Нагадаємо, сьомого липня ЦВК уповноважила державне підприємство спеціального зв’язку від імені комісії здійснити передачу виборчих бюлетенів відповідним окружним виборчим комісіям.

Раніше у Центральній виборчій комісії наголосили, що наразі немає ніяких підстав для передруку бюлетенів на дострокових виборах до Верховної Ради.

Читайте також: Зеленський не бачить проблеми в тому, щоб жителі Донбасу заповнювали документи російською мовою


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/pivnichnoatlantychna_rada_nato_perenesla_zaplanovanyy_vizyt_v_ukrainu_na_lypen_296318.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя