Богомолець повернули закон про "дематюкацію"

Богомолець повернули законопроект про "дематюкацію"

В комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики повернули на доопрацювання закон "про дематюкацію" його автору Ользі Богомолець за її особистим проханням. Об этом сообщает city-today.in.ua со ссылкой на СМИ.

Рішення профільним комітетом було ухвалено під час засідання 10 липня, передає Укрінформ. Ольга Богомолець сама звернулася до комітету з пропозицією повернути законопроект на доопрацювання, щоб урахувати рекомендації головного науково-юридичного управління та внести відповідні правки.

По темі: Бляяяяяяха: Ірина Луценко знову відзначилася у Раді – відео

Богомолець виказала непорозуміння ажіотажем навколо законопроекту та сказала, що його зміст був викривлений ЗМІ. Вона зауважила, що до відповідальності мали притягуватись не фізичні особи в громадських місцях, а публічні особи. Також відповідальність передбачається для керівників друкованих ЗМІ та власників доменів за поширення "лихослів’я".

Також Богомолець розкритикувала рекомендації Міністерства Охорони здоров’я про певну користь від лайки:

Якби матюки були лікувальними засобами, то були би вже сертифіковані та прописувались би в рецептах, скільки разів потрібно матюкнутися, щоб не було ангіни або простатиту,
– сказала вона

Що таке закон про "дематюкацію"?Закон про "дематюкацію" було ініційовано нардепом Ольгою Богомолець 2 липня 2019 року. Вона пропонує встановити відповідальність публічних осіб, які матюкаються в публічному просторі. Також цей закон стосуватиметься ЗМІ.

Згідно з документом, відповідальність буде у вигляді збільшених штрафів від 680 до 1200 гривень, та від 1200 до 1700 гривень для публічних осіб. Для ЗМІ, які ретранслюють лайку, штраф становитиме 10% від ліцензійного збору.

Як матюкаються українські політики:


хроніка дематюкації:
  • 4 лип 2019
    Москаль зреагував на законопроект про дематюкацію: Є такі люди, що не розуміють людської мови
  • 3 лип 2019
    Подерв’янський матюками зреагував на законопроект про дематюкацію
  • 3 лип 2019
    Подерев’янський виведе свої матюки в офшори: реакція соцмереж на законопроект про дематюкацію
  • 3 лип 2019
    Українські мати: лайся красиво (18+)
  • 3 лип 2019
    В Україні боротимуться з матюками: в Раді з’явився законопроект

Джерело статті: “http://24tv.ua/bogomolets_povernuli_zakon_pro_dematyukatsiyu_n1177583”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя