Рада повернула «зелені тарифи» для домашніх сонячних станцій

Фото: Carl Attard, Pexels Об этом сообщает 37kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.Верховна Рада ухвалила закон, який повертає підвищений «зелений тариф» для домашніх сонячних електростанцій, розташованих на землі, повідомляє Громадське.

Вигідні умови для домашніх сонячних станцій депутати скасували у квітні. Нова норма зобов’язувала встановлювати панелі на дахах або фасадах будинків.

У Міністерстві енергетики пояснювали, що будівництво СЕС перетворилося на прибутковий бізнес, і багато українців встановлюють станції не для власних потреб, а лише щоб продавати енергію за високими тарифами.

Таке нововведення викликало обурення серед українців, які інвестували у встановлення сонячних панелей значні кошти з розрахунком на те, що з часом вони окупляться завдяки продажу електрики державі.

Від початку року 1400 українських родин встановили домашні СЕС. Це у 2,5 рази більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Загалом кількість домашніх сонячних електростанцій в Україні зросла у 375 разів за останні чотири роки.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/07/11/rada-povernula-zeleni-taryfy-dlya-domashnih-sonyachnyh-stantsij/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя