Безглузда реакція "Укрзалізниці" на клопів з кров’ю у вагоні викликала гнів пасажирів | Версії | новини та розслідування

Результат пошуку зображень за запитом "Клопи з кров’ю у вагоні" Об этом сообщает online369.in.ua со ссылкой на СМИ.


Відповідний пост з’явився на сторінці державного підприємства в Facebook.


“Укрзалізниця” просить вибачення у пасажирки Марії Криштопи за незручності, які вона та її родина відчули під час подорожі потягом “Рахів-Київ”. Повідомляємо, що одразу по прибуттю потяга до Києва вагон відправили на санітарну обробку. Зараз перевіряємо інші вагони. Також висунули претензію Лабораторному центру на залізничному транспорті, який здійснював санітарну обробку вагона”, – йдеться в заяві.В “Укрзалізниці” запевнили, що кожен вагон проходить планову дезінфекційну обробку щомісяця. У разі необхідності вони відчіплюються і передаються на обробку позапланово, пишуть Версії з посиланням на Обозреватель.


“Котик мені сподобався (фото, яким супроводили пост – Ред.). Більше, на жаль, нічого. Спробуєте ще раз? А то так ваші пасажири і будуть вірити в те, що все вирішується через “вибач”, і того ще треба допроситися”, – відповіла в коментарях Криштопа.


Інші користувачі стали на захист постраждалої пасажирки, зажадавши від “Укрзалізниці” виплатити їй грошову компенсацію.


Клопи з кров’ю у вагоні: безглузда реакція "Укрзалізниці" викликала гнів пасажирів


Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/post-u-fb/bezgluzda-reaktsiya-ukrzaliznitsi-na-klopiv-z-krov-yu-u-vagoni-viklikala-gniv-pasazhiriv/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя