На дорогах Прикарпаття планують створити додаткові майданчики для здійснення габаритно-вагового контролю

На дорогах Прикарпаття планують створити додаткові майданчики для здійснення габаритно-вагового контролю
За дорученням голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк сьогодні провів нараду з питань дотримання норм габаритно-вагового контролю при перевезенні вантажів дорогами загального користування.

Захід відбувся за участі представників управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області, Служби автомобільних доріг області, департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, правоохоронних органів, районних державних адміністрацій, прикарпатських підприємств добувної промисловості та розроблення кар’єрів. Об этом сообщает mediananny.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Стан і якість доріг, дорожнього покриття є пріоритетом номер один для керівництва обласної державної адміністрації. Наступний, 2020 рік, в області оголошений Роком доріг і мостів, — зазначив Дмитро Романюк. – Дороги державного та місцевого значення відіграють важливу роль для розвитку регіону, як щодо мобільності та залучення туристів, так і активізації її економічного потенціалу».

На сьогодні на Прикарпатті працює три мобільні пересувні габаритно-вагові комплекси, які здійснюють контроль за рухом великовагових транспортних засобів.

Обговоривши питання, учасники наради прийняли рішення, що районні державні адміністрації підготують свої пропозиції про встановлення додаткових майданчиків для здійснення габаритно-вагового контролю на дорогах Прикарпаття місцевого та державного значення. Окрім того, з урахуванням цих пропозицій управління Укртрансбезпеки в області розробить почерговий план заходів.

Нагадаємо, що дане питання неодноразово обговорювалося під час щотижневих онлайн-нарад, які проводить очільник обласної державної адміністрації Денис Шмигаль.

Читайте також: В Україні запроваджують адміністративну відповідальність за порушення правил перевезення дітей


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/63103-na-dorohakh-prykarpattia-planuiut-stvoryty-dodatkovi-maidanchyky-dlia-zdiisnennia-habarytno-vahovoho-kontroliu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя