Голова МЗС Литви назвав Росію «найбільшою перешкодою» для миру в Україні

Лінас Лінкявічюс назвав Росію «найбільшою перешкодою» для миру в Україні — Голова МЗС Литви назвав Росію «найбільшою перешкодою» для миру в Україні
Лінас Лінкявічюс назвав Росію «найбільшою перешкодою» для миру в Україні
Росія позиціонує себе як нейтральна сторона, у той час, як є активною учасницею конфлікту, зазначив Лінкявічюс Об этом сообщает arsvest.in.ua со ссылкой на СМИ.


Росія є «найбільшою перешкодою» для миру в Україні.


Про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс в інтерв’ю «Настоящему времени» (спільний проєкт Радіо Свобода та Голосу Америки).


«Ймовірно, найбільша перешкода в цьому [мирному] процесі – це те, що Росія позиціонує себе як нейтральна сторона, у той час, як є активною учасницею конфлікту, хоча офіційно їх не розглядають таким чином», – сказав Лінкявічюс у Празі.


За словами міністра, Москва говорить бойовикам на Донбасі, що «вам потрібно досягти угоди, і ми допоможемо», хоча насправді все відбувається «з точністю до навпаки».


Він додав, що відчуває «щирі наміри» президента України Володимира Зеленського.


«Ці нормандські переговори й пошук компромісу на вустах у всіх. Я розумію, що дуже складно все це зробити, але я відчуваю щирі наміри президента вирішити цю проблему. Складно сказати, наскільки успішним він буде», – заявив Лінкявічюс.


29 жовтня міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що вже є попередня дата саміту лідерів «нормандського формату», і висловив сподівання, що такий саміт відбудеться «до кінця наступного місяця».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/golova-mzs-litvi-nazvav-rosiyu-naybilshoyu-pereshkodoyu-dlya-miru-v-ukrajini-637947.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя